Potem praktyka

Pierwszy raz za kierownicą

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego rozpoczyna się etap drugi, czyli wsiadamy do samochodu - i jedziemy! Na zajęciach praktycznych uczymy jak przygotować się do jazdy, techniki prowadzenia samochodu oraz jak stosować w praktyce to czego się nauczyliśmy na zajęciach teoretycznych. Część jazd odbywa się na placu manewrowym, poznając manewry niezbędne do bezpiecznej i prawidłowej jazdy samochodem, a następnie wyjeżdżamy na ulice Warszawy poznając wybraną trasę egzaminacyjną.


Wiemy, że możesz odczuwać pewnien stres związany z prowadzeniem samochodu, ale nie przejmuj się tym. Mamy tyle cierpliwości, ile tylko będzie potrzeba. Sprzęgło, hamulec, pedał gazu, skrzynia biegów - to będą Twoi przyjaciele przez 30 godzin jazd;) No chyba, że wybierzesz kurs na automatycznej skrzyni biegów, wtedy możesz o niej zapomnieć. Co najważniejsze - nauczymy Cię prawidłowo wykonywać manewry na drodze, zwracać uwagę na znaki drogowe i sygnalizację świetlną, a także prozaicznie brzmiącego, ale niezbędnego - parkowania.

Jeździmy od rana do nocy

Nasi kursanci sami ustalają harmonogram jazd. Dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych, ruszamy wcześnie rano, a kończymy w późnych godzinach nocnych.

OSK Jaguar